Zapowiedź 2. kolejki

W ten weekend czeka nas prawdziwy B-klasowy klasyk: Orkan spotka się z Tornadem. Co z tego wyniknie ? -totalny huragan i mamy nadzieje, że zwycięski dla nas. Juniorzy o punkty zagrają z Patrią w Buku.

Seniorzy Orkanu już szlifują formę przed meczem z Tornadem. W obu drużynach panują zgoła inne nastroje. Konarzewianie wygrali wysoko mecz inauguracyjny i plasują się na 3. miejscu w tabeli. Zespół Tornada przegrał pierwsze spotkanie z marginalizowaną Bolą 06. Trzebawianie będą chcieli zrekompensować swoim kibicom postawę w tamtym meczu. Oby im się to niepowiodło... Sędzią pojedynku w Trzebawiu będzie Paweł Modzelewski. Mecz odbędzie się na boisku wiejskim przy drodze w kierunku Jarosławca.

Juniorzy podbudowani wysokim zwycięstwem nad Salosem Poznań już czekają na Patrię Buk. Powodów do optymizmu jest wiele - do kadry wracają, nieobecni w pierwszym meczu, podstawowi zawodnicy. Walka o zwycięstwo będzie zażarta, wszak obie drużyny ambitnie chcą wygrać. Arbitrem spotkania w Buku będzie Tomasz Dobicki.

 

 Powrót