Zapowiedź 21. kolejki

Seniorzy Orkanu Konarzewo muszą wygrać spotkanie z Lasem Puszczykowo, aby utrzymać pozycję lidera i zdobyć mistrzostwo B-klasy. Juniorzy poszukają punktów w Nowym Tomyślu.

Piłkarskie mistrzostwa Europy zapasem, a Orkan Konarzewo rozegra w ten weekend ostatnią kolejkę rozgrywek w B-klasie. Na własnym boisku konarzewianie podejmować będą Las Puszczykowo, z którym jesienią wygrali 2-0. Las jest bardzo dobrym zespołem, zajmującym aktualnie trzecie miejsce w tabeli, z aspiracjami, choć już bez szans, na awans. Ekipa z Puszczykowa bardzo dobrze spisywała się w rundzie jesiennej, niewiele odstawając od zespołów Orkanu i LKS. Niestety dla Puszczykowian, wiosna nie była już tak udana. Dotkliwa porażka 0-5 z LKS Kicin tylko przypięczętowała w sumie nieudany sezon. Orkan, mimo, że uległ w zeszłym tygodniu wiceliderowi 1-3, wydaje się być faworytem meczu 21. kolejki. Jak będzie, okaże się już w niedzielę, na Stadionie Gminnym w Konarzewie, wyjątkowo o godz. 11.00.

Juniorzy chcą zrehabilitować się za zeszłotygodniową porażkę 2-3 w Komornikach. W tym celu udają się do Nowego Tomyśla na mecz z tamtejszą Polonią Redos. Szansę na zwycięstwo dla obu ekip są porównywalne. Zarówno Orkan, jak i Polonia na wiosnę prezentują się zdecydowanie lepiej niż w rundzie jesiennej. Mecz na Stadionie Miejskim w Nowym Tomyślu, w niedzielę, o godz. 11.00.

 Powrót