Zapowiedź 17. kolejki

Mamy już awans do A-klasy, więc po co gramy ? Po pierwsze gramy bo to lubimy, a po drugie możemy zostać jedyną tegoroczną drużyną o statusie niepokonanych. W niedzielę mecz z Wielkopolską Ewpą II Komorniki, a dzień wcześniej juniorzy zagrają z Koroną Bukowiec. Podwójna dawka emocji na boisku w Konarzewie w ten weekend.

Orkan Konarzewo jako zdecydowany faworyt tego meczu stawia sobie za cel trzy punkty. Wielkopolska to rywal średniej klasy. Ma niezłe mecze, ale zdarzają się jej również zawachania formy. Jedyną szansą dla komorniczan może być wystąpienie w tym spotkaniu kilku graczy z pierwszej drużyny tego klubu, grającej w A-klasie. Nawet jednak wzmocniona Wielkopolska wydaje się skazana na porażkę, bowiem gra na trudnym terenie w Konarzewie. Liczymy na wsparcie kibiców. Zapraszamy w niedzielę, o godz. 13.00 na konarzewski Stadion Gminny.

Juniorów czeka trudny pojedynek z Koroną Bukowiec, plasującą się w czołówce A-klasy juniorów młodszych. Konarzewianie na pewno nie są faworytami tego spotkania, ale już nie raz pokazali, że są zdolni do niespodzianek. Ich mecz w sobotę, o godz. 16.00 na Stadionie Gminnym w Konarzewie.

 Powrót