Pierwsze zwycięstwo Orkanu w V lidze!

 

Długo przyszło czekać sympatykom Orkanu na ten dzień, ale ten w końcu nadzszedł. Orkan Konarzewo odnotował w ubiegły weekend pierwsze zywcięstwo pokonując na wyjeździe Victorię Wiktowo 4-0. Tym samym nasza drużyna potwierdziła dobrą dyspozycję od początku tej rundy. Widać, że zespół jest zmobilizowany do walki o utrzymanie się w lidzę za wszelkę cenę i cieszy bardzo determinacja oraz zgranie całego zespołu. 

Jeśli chodzi o sam przebieg meczu to prawie przez cały czas jego trwania kontrolę nad spotkaniem miał Orkan, który od początku cofnął się na swoją połowę i cieprliwie rozbijał ataki gospodarzy, którzy przez cały mecz nie oddali celnego strzału na bramkę strzeżoną przez Krzycha. Orkan sporadycznie odpowiadał kontrą - jedna z nich została zatrzymana faulem, a rzut wolny bardzo dobrze wykonał Galas. Piłka po jego wrzutce trafiła wprost na głowę Marka, który strzelił tym samym pierwsza, ale z całą pewnością nie ostatnią bramkę dla naszego zespołu. Takim też wynikiem skończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie przewaga Orkanu nad młodziutkim zespołem z Witkowa była jeszcze bardziej zauważalna. Niedługo po przerwie po zamieszaniu w polu karnym do wybijanej piłki dopadł Włodek i strzałem z woleja podwyższył prowadzenie Orkanu na 2-0. Bramka ta mocno osłabiła morale zespołu gospodarzy co najpierw po błędzie obrońcy wykorzystał Mini, podwyższając na 3-0, a następnie po podaniu Dawida wynik meczu na 4-0 ustalił Wojtek. Podsumowując nasz zespół zagrał bardzo solidne spotkanie, a zwycięstwo mogłobyć jeszcze bardziej okazałe, gdyby nie kilka zaskakujących decyzji sędziego. 

Zwycięstwo bardzo cieszy, bo długo już musieliśmy obchodzić sie jego smakiem - dobrze było po meczu zaśpiewać głośno: Jest OK! 

relacja: Iwo Toporski


zdjęcia z meczu: https://www.facebook.com/ks.orkan.konarzewo/posts/442720587655038

 Powrót