Sparing Noworoczny

Tradycyjnie, jak co roku, spotkaliśmy się na meczu noworocznym. Frekwencja, pomimo ciężkiego powietrza po wczorajszych „fajerwerkach”, była bardzo wysoka. Stawiło się 28, głodnych piłkarskich wrażeń, zawodników. Oprócz tego stawił się oczywiście kierownik, Pani fotograf oraz najwierniejsi kibice.

Podzieliliśmy się na dwa zespoły, sugerując się doświadczeniem poszczególnych zawodników. Pomimo faktu, że panowała miła, przyjazna atmosfera, żaden zawodnik nie odstawiał nogi. Nowy rok wypada zacząć piłkarskim sukcesem! Zgodnie z tą myślą, mecz był bardzo zacięty. Celem numer jeden było strzelenie pierwszej bramki w nowym roku. Po składnej akcji na lewej stronie boiska, pierwsze trafienie zdobył Adrian Babijów, najmłodszy zawodnik na boisku. Po tej akcji worek z bramkami się rozwiązał. Dopiero pod koniec rywalizacji, doświadczeni zawodnicy musieli uznać wyższość młodszego pokolenia, których organizmy szybciej regenerują się po sylwestrowych zabawach :). Wynik spotkania to prawdopodobnie 11-7

Po dobrej godzinie gry, złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia noworoczne oraz wznieśliśmy mały toast. Dziękujemy za frekwencję i wszystkim sympatykom klubu chcemy życzyć sukcesów zarówno na płaszczyźnie sportowej jak i prywatnej, by ten rok 2020 był jeszcze lepszy niż poprzedni! 

relacja: Patryk Karaszewski

 Powrót