Zapowiedź piłkarskiego weekendu 14-15 kwietnia

Mecz Orkanu z Lipnem Stęszew będzie pierwszym poważnym testem dla piłkarzy z Konarzewa w rundzie rewanżowej. Orkanowcy nie mają łtwego zadania, bo zawodnicy ze Stęszewa od początku sezonu zgłaszają poważne aspiracje dla awansu do Klasy Międzyokregowej.

 

SENIORZY

Lipno Stęszew - Orkan Konarzewo, niedziela, godz. 15.00, boisko w Stęszewie

Mecze Orkanu z Lipnem zawsze należały do bardzo interesujących i emocjonujących. Często kończyły się też podziałem punktów. Żywo w pamięci mamy jesienne spotkanie obu tych zespołów, gdy padł wynik 3-3. Orkan po brawurowej pierwszej połowie gromił lokalnego rywala aż 3-0. W drugiej połowie miał okazje do podwyższenia rezultatu, ale w końcówce do głosu doszli stęszewianie. W ostatnich minutach wyszarpali remis, a niewiele brakowało, żeby wywieźli z Konarzewa komplet punktów. Spodziewamy się, że i teraz nie będzie nudno. W Lipnie grają nasi byli zawodnicy: Mateusz Leśny i Tomasz Dutkiewicz. To na pewno nie będzie dla nich łatwy mecz, bo z Konarzewa mają całkiem dużo wspomnień wygranych meczów i wspólnie świętowanych sukcesów. 

Ta runda rozpoczęła się dla Orkanu nadspodziewanie dobrze - dwa wygrane mecze, jednak rywale nie należeli do ścisłej czołówki ligi. Lipno natomiast wygrało raz i raz też przegrało. Wygrana z Sokołem Rakoniewice była planowa i spodziewana. Porażka z Sokołem Pniewy też do niespodzianek nie należała. Lipno od początku sezonu gra swoje. Wygrywa co ma wygrać, traci punkty tam gdzie szanse na ich zdobycie są małe. Dzięki temu od wielu tygodni trzyma pewne miejsce w czołówce Klasy Okręgowej. Orkan natomiast wciąż szuka stabilizacji formy. 

 

DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE

Turniej mistrzowski żaków, sobota, godz. 9.30, boisko w Lwówku Wielkopolskim 

 Powrót