Zapowiedź piłkarskiej soboty 31 marca

W sobotnie popołudnie rusza runda wiosenna rozgrywek Klasy Okręgowej. Na otwarcie rundy rewanżowej Orkan zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Obrą Zbąszyń.

 

SENIORZY: Obra Zbąszyń - Orkan Konarzewo, Wielka Sobota, godz. 16.00. 

Orkan czuje spory niedosyt po rundzie jesiennej, którą zakończył na 9. miejscu w tabeli. Wyniki nie były takie, o jakich marzyliśmy, ale wiele wskazuje na to, że runda wiosenna może być jeszcze trudniejsza. Zespół z Konarzewa przeszedł w zimowej przerwie w rozgrywkach niemałe przeobrażenie, które objęło nie tylko posadę trenera, ale również oznacza pewne zmiany w składzie. Stąd nasze wyniki w nowej rundzie są sporym znakiem zapytania. 

Pierwszy mecz zagramy z Obrą Zbąszyń. Beniaminkiem Klasy Okręgowej, który znajduje się w końcówce tabeli. Przed tygodniem zbąszynianie zagrali awansem mecz z Lipnem Stęszew, który przegrali 2-4. Obra to z pewnością ekipa, która obecnie mierzy się z trudnym zderzeniem z realizami okręgówki. W pierwszym meczu Orkan zdominował Obrę, ale nie zdołał wygrać tego meczu. Proste błędy w obronie i brak skuteczności spowodowały, że zamiast okazałego zwycięstwa było 2-2. To pokazuje, że zbąszynianie mają w swoim zespole pewien potencjał, który pozwala wykorzystywać błędy rywali. Konarzewianie muszą wystrzegać się błędów i skoncentrować się na budowaniu konstruktywnych ataków.

 Powrót